Lataj24h.pl

Poleć do każdego miejsca kiedy tylko chcesz.

Home » Na narty leć do Innsbrucka

Na narty leć do Innsbrucka

insbruck bilety lotnicze

1Austria jest idealnym krajem do uprawiania sportów zimowych, w samych Alpach jest ponad 22 tysiące kilometrów tras przygotowanych do zjazdów, kilkanaście tysięcy tras do narciarstwa biegowego oraz 14 tysięcy kilometrów odśnieżonych turystycznych szlaków. Szczególnie w Austrii atrakcyjny jest rejon Innsbrucka, dlatego w sezonie zimowym liczba lotów do Innsbrucka wzrasta.
Najważniejsze w całej Austrii jest narciarstwo, są trasy czynny nawet cały rok, dzieci od najmłodszych lat uczą się jeździć. Narciarstwo w krajach alpejski jest prawie porównywalne z jazdą na rowerze, po prostu każdy potrafi jeździć i ma swoje narty. W śród osób starszy popularniejsze jest narciarstwo biegowe, przepiękne trasy poprowadzone wzdłuż całych Alp, dając niesamowite wrażenia dla zmysłów.
Wiele osób kupuje bilety lotnicze do Innsbrucka, żeby na tamtejszych stokach uprawiać coraz modniejszy sport – Snowboard. Po deskę sięgają głównie młodzi i aktywni ludzie, moda na ten sport przywędrowała ze Stanów i niepozornej zabawy przerodziła się w całkowicie poważny sport zimowy.
Wspinaczka górska jest na drugim po narciarstwie sportem o największej popularności, jednak żeby uprawiać ten sport trzeba być naprawdę dobrze przygotowanym i przejść niezbędne kursy oraz mieć spore doświadczenie. Wspinaczka jest stosunkowo niebezpieczna, bez odpowiedniego zaplecza lepiej nie próbować swoich sił. W samym tylko Innsbrucku znajdziemy mnóstwo skał idealnych do wspinaczki o różnym stopniu trudności.
Lecąc do Innsbrucka najlepiej zabrać sprzęt taki jak np. narty, snowboard ze sobą, co prawda jest tu mnóstwo wypożyczalni, ale nie polecamy z nich korzystać, a już na pewno nie polecamy kupować bardzo drogiego sprzętu na miejscu.