Lataj24h.pl

Poleć do każdego miejsca kiedy tylko chcesz.

Home » Chcesz dobra pracę, leć do Aberdeen

Chcesz dobra pracę, leć do Aberdeen

Aberdeen bilety lotnicze

Tysiące Polaków mieszka w Wielkiej Brytania, nie mogąc znaleźć pracy w kraju wyjechali na obczyznę, żeby zarobić. Kilka lat temu najbardziej obleganym kierunkiem był Londyn, obecnie tamtejszy rynek pracy się już prawie całkowicie wypełnił, dlatego ludzie szukając nowych miejsc, zwrócili uwagę na szkockie miasto Aberdeen.
Jest to jedno z najbogatszych i najlepiej rozwijających się miast na wyspach, swoje zakłady mają tam wielkie i znane na całym świecie firmy z branży przemysłowej, głównie maszynowej, chemicznej  i stoczniowej. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu Aberdeen było małą miejscowością, w której mieszkańcy żyli głównie z rybołówstwa, wszystko odmienił się o 180 stopni gdy pod dnem Morza Północnego odnaleziono złoża gazu i ropy, do miasta przyjechały koncerny naftowe, w poszukiwaniu pracy zjechało się tu mnóstwo ludzi, miejscowość rozrosła się i obecnie jest jedną ze stolic ropy i gazu.
Ludzie coraz częściej lecą do Aberdeen, ponieważ można tu dużo zarobić, a praca wręcz czeka na nas, jeśli wierząc danym ze stron urzędowych przeciętne wynagrodzeni wynosi tu ok 600  funtów tygodniowo. Aberdeen to niezwykła okazja dla ludzi mieszkających już w Wielkiej Brytanii znających język, posiadających doświadczenie i fach w ręku, ponieważ brakuje tu wysoko wykwalifikowanej kardy specjalistów, znających doskonale język. Z Polski do Aberdeen możemy dojechać autokarem, jest to koszt ok. 600 zł, jednak taka podróż trwa ponad 30 godzin, więc jest bardzo męcząca i wyczerpująca, dlatego lepiej kupić bilety lotnicze do Aberdeen i polecieć tam samolotem, dzięki temu w szybki i bezpieczny sposób po kilku godzinach wysiądziemy na pobliskim szkockim lotnisku.